Ads Area

Başak Dizer Tatlıtuğ: “Birde Kıvanç’a çok gülüyorum tabii.”

Başak Dizer Tatlıtuğ:  “Birde Kıvanç’a çok gülüyorum tabii.”

Moda sektöründe yıllarını geçiren Başak Dizer Tatlıtuğ, bu hafta ALEM dergisi kapağını süslüyor. Başak Dizer Tatlıtuğ modadan, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’a, sosyal hayatından iş hayatına her şeyi Lara Mutlu’ya anlattı.


“Koca bir boşluk gibi geliyor.”


2020’nin Başak Dizer Tatlıtuğ için “Koca bir boşluk gibi geliyor bana. Karantina süresinde çokça kitap okudum; kişisel gelişime çok düşkünüm, değişik meditasyonlar öğrendim; online derslere katıldım. Nefes egzersizleri, yürüyüş ve bolca yoga yaptım. Yeni farklı yemekler pişirdik. Evde kocam ve evcil hayvanlarımızla birlikte sakin dört-beş ay geçirmek her şeye rağmen güzeldi. Ruhuma iyi geldi.”dedi.


“Sadeleştim, sakinleştim.”


10 senedir koleksiyon ve styling yaptığı için alışveriş ile ilgili çok hevesi kalmadığını söyleyen Başak D. Tatlıtuğ “Oldukça sade bir dolabım var. Room Showroom markalarının koleksiyonlarından giyindiğim için bir şekilde modayı takip etmiş oluyorum. Sadeleştim, sakinleştim.” diye duygularını ifade etti.


Bu bizi ayakta tutuyor.”


Deniz Marşan ile olan dostluğu ve iş ortaklığını nasıl yürüttükleri sorulduğunda ise

“Bu dengeyi sağlayan en önemli şey, dünyaya bakış açımızın aynı, karakter yapımızın ise farklı olması. Bu bizi ayakta tutuyor. İş kararlarında, projelerde aynı vizyonda ve aynı kararda oluyoruz fakat normal hayatımızda, arkadaşlığımızda farklı karakter ve mizaçlarda olduğumuz için birbirimizden besleniyoruz ve birbirimizi tamamlıyoruz. Ben Deniz’le hep gülüyorum; iş konularına da, hayata da çok ciddi bakmıyoruz. Moda konusu bizim için bir eğlence, işimiz de hobimiz. Hırs, kıskançlık ve negatif bakış açısı bizde yok. 12 senedir hem iş ortaklığımız hem de dostluğumuz devam ediyor.” Dedi.


“Özel hayatımı ortada yaşamayı seven biri değilim. Kıvanç da aynı şekilde.”


İki ünlü ve başarılı insanın evliliği gibi Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ’un da beraberlikleri çok konuşuluyor. Gittikleri mekanlar, giydikleri kıyafetler hepsi. Peki onlar ilişkilerini nasıl sağlık tutuyor ve bu güzel beraberliğin sırrı sorulduğunda Başak Dizer Tatlıtuğ’un yanıtı “Evliliğimle göz önünde olmak benim seçimim değildi. Öyle gelişti, elimde olan bir şey değil. Evlenmeden önce de aynı sektörde olduğum için işim gereği çok sakin bir sosyal hayatım yoktu. Tabii, evlilikle bu çember genişledi. 


Başak Dizer Tatlıtuğ:  “Birde Kıvanç’a çok gülüyorum tabii.”

Evliliğinizi ve özel hayatınızı ne kadar gizli yaşarsınız dışardan o kadar az müdahale yapılıyor, o kadar az konuşuluyorsunuz. Bir de yapı gereği zaten ben özel hayatımı ortada yaşamayı seven bir insan değilim, hiçbir zaman olmadım. Kıvanç (Tatlıtuğ) da aynı şekilde. Evliliğin en önemli yapı taşı saygı ve anlayış. Birlikte eğlenmek, güzel vakit geçirmek, el ele neşeyi, coşkuyu ve tabii üzüntüyü paylaşabilmek; birlikte gülmek, seyahat etmek, kaliteli zaman geçirmek; birbirine yetebilmek; birbirini tamamlamak ve beslemek. Bu dediklerimin içinde hep aşk var. Aşık olmadan çok güzel vakit geçirmek zor. Ama bunların hep saygı çerçevesinde olması önemli. Aşk ilişkileri genelde sevgi ve saygı ile başlıyor ama bu hep devam etmek zorunda yoksa büyü bozuluyor.” Dedi.


“Bir de Kıvanç’a çok gülüyorum tabii”


Stil Danışmanı Başak D. Tatlıtuğ son dönemlerde en çok güldüğü şeyleri anlatırken “Komik bir ortağım ve komik bir Whatsapp arkadaş grubum var. Onlara gülüyorum. Bir de Kıvanç’a çok gülüyorum tabii. Evde devamlı taklit, mizah yapar, kafasında hemen yazar ve oynar.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi