Ads Area

Aleyna Tilki: ‘’Güneşte biraz yansam oturur ağlarım”

‘’Güneşte biraz yansam oturur ağlarım.”

Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile PSM Online’dan seyirci karşısına çıkan Schweppes’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, genç ve başarılı şarkıcı Aleyna Tilki oldu. 

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan, Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan Schweppes’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümünde sevilen şarkıcı Aleyna Tilki, hem samimi itirafları hem de neşeli tavrıyla geceye damgasını vurdu.

Konya’da doğup büyüyen genç şarkıcı, California’da yaşadığı dönemde gün batımının Konya’daki gün batımına benzettiğini anlattı. Konya’nın ve California’nın coğrafi yapı itibariyle birbirine benzediğini ifade eden güzel şarkıcı; “Belki de California’yı da o kadar sevmemin sebebi budur. Konya çok yeşillikli bir yapıda değildir, California’da da aynı şekildeydi. Bir gün gün batımını izlerken Konya’da, çocukken gördüğüm ve kendimi iyi hissettiren o görüntüye benzediğini fark ettim.” Sözleriyle anlattı.

‘’İnsanların çocuk yanlarına ulaşmak benim doğal yeteneğim.’’

Eğitimini psikoloji yönünde ilerletmek istediğini de anlatan başarılı ve güzel şarkıcı; “Psikanaliz konusunda doğuştan bir yeteneğim olduğuna inanıyorum. İnsanların çocuk yanlarına ulaşıp o tarafı açığa çıkartabiliyorum. Bu benim doğal bir yeteneğim. Bu sebeple doğuştan gelen bu yeteneğimi işleyebilmek adına bunun okulunu okumam gerektiğini düşünüyorum. Eskiden psikoloji okusam diye düşünüyordum ama şimdi daha çok nöroloji alanına yönelik bir eğitim almayı düşünüyorum.” sözleriyle anlattı.

‘’Beyaz tene takıntılıyım.’’

Programın sevilen bölümü   “Gözlerimin İçine Bak’’ta kendisine yöneltilen sorulara samimiyetle cevap veren başarılı ve güzel şarkıcı takıntılarına yönelik samimi itiraflarda da bulundu. Proporsiyon konusunda takıntılı olduğunu ifade eden Tilki, “beyaz ten” konusundaki takıntısını da itiraf etti. Yüzüne yapılan makyajlarda herhangi bir bronzluk ya da kontur uygulamasını asla kabul etmeyeceğinin altını çizen Tilki; “Ben güneşte birazcık yansam bile oturup ağlarım, beyaz tene o derece takıntılıyım.” sözleriyle stüdyodaki herkesi şaşırttı.

‘’Geçmişten gelen assolist zihniyeti bizi bitiriyor.’’

İçinden geçtiğimiz pandemi sürecinde müzik sektörü çalışanlarının yaşadığı sıkıntılarla ilgili de konuşan Tilki; “Geçmişten gelen assolist zihniyeti bizi bitiriyor. Sadece sahnede olandan ibaret değil bu sektör sonuçta. Hepimizin birbirimize ihtiyacı var. Sahne arkasından, teknik ekibe kadar sektör içerisindeki diğer kişiler bizden vazgeçer ve artık bize inanmazsa biz ne yapabiliriz ki? Oturup önce bunu düşünmemiz lazım.” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi