Ads Area

Polislerin sürükleyici hikâyesi: “Kilit”

“Kilit” filminin özel gösterimi yapıldı

27 Ağustos’ta vizyona girmeye hazırlanan polisiye gizem filmi “Kilit”in, 23 Ağustos Pazartesi akşamı Akmerkez’de düzenlenen özel gösterimi, oyuncuların yanı sıra ünlü isimlerin ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. 

Özel gösterimde, büyük bir merakla beklenen filmi ilk izleyenler arasında İdil Fırat, Ömer Faruk Sorak, Aslı Perker, Tuna Kiremitçi, Betül Arım, Melissa Karagöz, Zeynep Özyağcılar, Ekin Mert Daymaz, Tuan Tunalı, Miro Gerede Erkaya, Gün Akıncı gibi isimler vardı. Gösterim öncesinde filmin oyuncularından Mert Fırat, Melisa Aslı Pamuk, Mustafa Alabora, Tuğçe Karabacak ve Gökhan Tevek ile yönetmen Adil Oğuz Valizade ve yapımcı Arif Valizade basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Alabora “Aşı olun!” mesajıyla hayatın normale dönmesinde aşılanmanın önemine dikkat çekti.

“Kilit” filminin özel gösterimi yapıldı


Aynı sabah farklı koğuşlarda on mahkûmun birden ölü bulunduğu bir cezaevinde yaşananların izini süren polislerin sürükleyici hikâyesini konu alan film, izleyicilere adalet, iyilik, empati ve merhamet kavramlarını yeniden sorgulatıyor. “Kilit” filmi için sinemalarda satılacak her biletin belli bir oranı, İhtiyaç Haritası’nın Bir Destek Bir Yuva kampanyasına aktarılacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi