Ads Area

“10-11 yaşlarındayken Tarkan ile reklam filminde oynadım.”

“10-11 yaşlarındayken Tarkan ile reklam filminde oynadım.”


Her hafta Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile dikkat çeken “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı oldu.

Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı’nın samimi itirafları ve eğlenceli tavrıyla geceye damga vurdu.

Son dönemde rol aldığı AŞK101 dizisiyle yıldızı parlayan İpek Filiz Yazıcı, dizinin ilk sezonunun pandemi döneminde yayınlanması ve bu dönemde 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı olması sebebiyle dizinin afişlerini bile göremediğini belirtirken, afişin önünde fotoğraf çekilmek için aylarca beklediğini itiraf etti. 

“10-11 yaşlarındayken Tarkan ile reklam filminde oynadım.”


Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren güzel oyuncu, “Hiç bir mekana girerken yaş sınırına takıldın mı?” sorusuna samimi bir şekilde; “Bir kere başıma geldi, üstelik kalabalık bir arkadaş grubuyla birlikte bir doğum günü için gitmiştik mekana, benim de 18’imi doldurmama bir iki ay var en fazla aslında. Ama arkadaşlarımın hepsi girdi beni ise kapıdan geri çevirdiler.” cevabını verdi. İbrahim Selim’in en lüzumsuz yeteneğin ne? sorusuna “kulağımı oynatabilmem ve dil bükmem olabilir” yanıtını veren Yazıcı, stüdyoyu kahkahalara boğdu.  10-11 yaşlarında Tarkan ile birlikte bir reklam filminde rol aldığını da anlatan genç oyuncu; “O reklam filmi Rusya’da yayınlanmıştı, o zamanlar Tarkan ile reklam filminde rol almanın havasını da okulda arkadaşlarıma atmışlığım da oldu ama kötücül bir yerden değil elbette daha sempatik bir yerden diyebiliriz bu hava atmaya.” sözleriyle anlattı.

Ters köşe bir rolde oynamayı çok istediğini ifade eden güzel oyuncu; “Ters köşe bir rolde oynamak çok isterim. Seri katil rolü oynamak çok iyi olmaz mıydı? İlk hedeflerimden biri kesinlikle bu.” sözleriyle gelecek hedeflerini anlattı. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi