Ads Area

'En son ilişkim bana bir daha ilişki yaşamamayı öğretti'

“En son ilişkim bana bir daha ilişki yaşamamayı öğretti.”
Her hafta Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile dikkat çeken Zorlu PSM’nin sevilen Youtube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu ünlü yıldız Edis oldu. 

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu olan ünlü yıldız Edis  samimi itirafları ve eğlenceli tavrıyla geceye damga vurdu.

Londra’da doğup henüz iki yaşındayken Türkiye’ye gelen Edis, büyüme sürecini Londra’da geçirmek isteyip istemeyeceğine dair; “Çocukluk dönemimde bunu daha çok düşünüyordum. Londra’da büyüseydim daha iyi olur diye bir düşünce vardı o zamanlar kafamda. Ama büyüdükten sonra hayat hikayemin şu anki sürecinden memnun olduğumu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Türkiye’de büyümek bana daha fazla avantaj sağladı diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Gençlik yıllarını İzmir’de yaşayan başarılı şarkıcı İstanbul’a ilk geldiği zamanları ise; “Tam manasıyla affaladım. İstanbul benim için hep turistik bir yerdi. Ablamı ya da başka akrabaları ziyaret için gelinen ve gezilen bir olarak kodlamıştım İstanbul’u. İstanbul’da yaşamaya başladığım ilk iki sene sürekli kayboluyordum sokaklarda. Oldukça kozmopolit ve büyük bir şehir İstanbul elbette, sonrasında ben de herkes gibi alıştım İstanbul’a” sözleriyle anlattı.

“En son ilişkim bana bir daha ilişki yaşamamayı öğretti.”


‘’Koku takıntım var.’’

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren yakışıklı şarkıcı, “Hiç takıntın var mı?” sorusuna verdiği “Koku takıntım var, çok güzel kokuyu da çok kötü kokuyu da sevmiyorum. Evimde de hava temizleyiciler vardır, çok kokan bir arkadaşım gelirse direkt onun önüne oturturum.” Cevabıyla stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu. Programın aynı bölümünde koser öncesi ritüellerinden de bahseden ünlü yıldız; “Konsere hazırlanmam yaklaşık bir 45 dakika sürüyor benim. Meditatif ritüellerim var nefes egzersizleri gibi bir de klasik ses açma sürecim var. Sahnedeki dans kondisyonumun iyi olması için her konser önce mutlaka koşarım.” ifadeleriyle konser öncesi süreci izleyicilerler paylaştı.

Dansın en az müzik kadar hatta zaman zaman müzikten daha fazla bir şekilde hayatında olduğunu da vurgulayan Edis; “Küçüklüğümden beri dans hayatımın içerisinde, hip-hop dans yaptığım kadar halk oyunlarıyla da ilgiliydim okul zamanları. Hatta okulumuzun halk oyunlarıyla ekibiyle baş dansçı olarak Polonya’ya gitmiştim. Anamur, Karadeniz, Antep, Kafkas gibi pek çok yöreyi oynadım halk oyunlarında da. Hatta kas hafızası o kadar yer etmiş ki zaman zaman sahnede bazı figürler yaparken mesela Karadeniz yöresine kaydığımı hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

İbrahim Selim’in “En son ilişkinden ne öğrendin?” sorusuna verdiği, “En son ilişkim bana bir daha ilişki yaşamamayı öğretti.” cevabıyla hem güldüren hem de akıllarda soru işareti bırakan Edis, 2022 Ocak ayından sonra yeni albümünün çıkacağının müjdesini de sevenleriyle paylaştı.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi