Ads Area

Gülben Ergen'den samimi açıklamalar: "Hayatımda yeni ünlülerim var..."

Gülben Ergen'den samimi açıklamalar: "Hayatımda yeni ünlülerim var..."


Seyhan Erdağ’la Süper Pazar’ın bu haftaki konuğu Gülben Ergen oldu.

Gülben Ergen'den samimi açıklamalar: "Hayatımda yeni ünlülerim var..."


Son dönemde kendi adını taşıyan sabun, fırça ve tonic ile kozmetik sektörüne giren ve ürün reklamlarında da annesi Gülser Hanım'ı oynatan Gülben Ergen’in annesinin reklamlarda oynamasını çocuklarının da çok istediğini belirtirken; Gülser Hanım'ın ücret almadığını kendisine ürün hediye ettiklerini de kahkahalar atarak açıkladı.

"Estetiğe karşı değilim ama son noktaya kadar bekleyeceğim"

Estetik konusunda büyük konuşmak istemediği söyleyen Gülben Ergen "yaşım ve zamanım geldiği zaman ben de yaptıracağım ama kasabildiğim yere kadar kasacağım en son noktada ben de yaptırabilirim çünkü benim mesleğim güzel olmayı gerektiriyor" dedi.

"Çocuklar gülsün Diye derneğinin yeni okulunun adı Doğan Cüceloğlu olacak."

Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin kurucusu ve başkanı olan Gülben Ergen yakın zamanda 41. Anaokullarını açacaklarını ve okulun adının geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu’nun adını taşıyacağını açıkladı.

"En çok ergenlikten korkuyorum, kayınvalideliğe de hazır değilim"

Çocuklarıyla olan ilişkisinde dost arkadaş ama en çok anne olduğunu belirten Ergen, Ergenlikten çok korktuğunu, ergenlik için provası olmadığını belirtti. Ergenliğe de kayınvalideliğe de hazır olmadığını esprili bir dille anlatan sanatçı gelinini kıskanmamak için kendisini tedavi edeceğini söyledi.

"Hayatımda yeni ünlülerim var, magazin dünyam değişti"

Çocuklar sayesinde futbola da oldukça hakim olan Gülben Ergen; Messi, Ronaldo onların hayatları, transferleri, çocukları sayesinde hayatındaki magazinin ve ünlülerin artık bunlar olduğunu anlattı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi