Ads Area

'İnsanların birbirinin hayatına karışması çok boş geliyor'

'İnsanların birbirinin hayatına karışması çok boş geliyor'


Her hafta yüksek tempodaki enerjilerini konuklarıyla birlikte daha da yükselten,  dosyalarından birbirinden şaşırtıcı konuları özenle seçip konuklarının önüne koyan, ev ortamı sıcaklığındaki sohbetleriyle izleyicileri ile samimi dakikalar paylaşan Meriç Aral ve Efe Tunçer’in, ilham veren sohbetlerinin adresi Teras Noir’a bu hafta Seda Türkmen konuk oldu.

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları ve her hafta sürpriz bir ismin konuk olduğu Zorlu PSM YouTube kanalının Schweppes sponsorluğundaki sevilen dijital serisi “Teras Noir”da bu hafta yepyeni ve temposu hiç düşmeyecek yeni bir bölümün duyurusu yapıldı. İlham verici sohbetlerinin yanında artık konuklarının entelektüel birikimini de sınayan iki ünlü ismin, sıra dışı konulardan daha önce bahsedilmemiş durumlara, komik hikayelerden ilginç bilgilere kadar akıllarına geleni gündemlerine taşıdıkları programlarında bu haftaki konukları Seda Türkmen oldu.

“Başrolün en yakın arkadaşı rolü iyiyse iş tutar”

Seda Türkmen, her hafta ilginç sorularıyla konuklarını şaşırtan Meriç Aral ve Efe Tunçer’in “Sürekli başrolün en yakın arkadaşı rolü olmak konusunda ne düşünüyorsun?” sorusuna “Ekşi Sözlük’te hakkımda şöyle bir yorum var; ‘Başrolün en yakın arkadaşı rolünü elli yıllığına kiralayan oyuncu’ diye… Zamanında hatta yine bir başrolün en yakın arkadaşı rolü için seçmelere gittiğimde kendi oynadığım rolü referans göstererek ‘Fatih Harbiye dizisinde Fahriye karakteri vardı bilir misin? İşte onun gibi bir karakter bu dediler’ ben de ‘O karakter zaten bendim’ diye bir anda fırladım. Gerçekten de başrolün en yakın arkadaşı rolü her dizide olması gereken bir rol diye düşünüyorum. Çünkü orada doldurulması gereken bir yer var ve eğer başrolün en yakın arkadaşı iyi oynuyorsa genelde o iş tutuyor” cevabıyla Meriç Aral ve Efe Tunçer’i kahkahalara boğdu.  

'İnsanların birbirinin hayatına karışması çok boş geliyor'


‘’Kendi yapamadıklarınızdan dolayı başkasına karışmayın’’

Seda Türkmen, Efe Tunçer’in “Toplumun veya insanların birbirini sürekli kıyaslaması, rekabet içinde olması senin hayatında nasıl bir etki yaratıyor?” sorusuna “Elbette böyle bir baskı oluyor hatta bu daha yeni başıma geldi. Çok sevdiğim bir arkadaşım geçenlerde ‘Sen ne iyi oyuncusun, sen aslında dram daha iyi oynarsın’ falan filan diye konuşmaya başladı. Yani ben mutluyum oynadıklarımdan ve aslında gerçek cevap ‘Size ne?’ demek benim için. Çünkü daha iyisi ne ise bana onu göstersinler o zaman. Birçok tiyatro oyunum var mesela beni farklı rollerde görmek istiyorsan buyur gel ya da beni kendi kafandaki rollerde görmek istiyorsan sen yap bir proje de beni oynat o zaman. Bence bunlar çok boş şeyler genel olarak. Ailelerin senden fazlasını beklemesi anlaşılır, işte daha fazla para kazanman veya daha iyi bir gelecek için endişelenmeleri anlaşılır ama sağdan soldan insanların gelip de hayatına karışması çok boş geliyor bana. Bu, kendi yapamadıkların üzerinden başkasının hayatına karışmak gibi geliyor. Birine bir öneri ile gitmeyecekseniz ne yaptığıyla da ilgilenmeyin.” cevabını verdi. 

Teras Noir “Bilgi Yarışması” bölümüyle konuklarını sınıyor!

Seda Türkmen’in konuk olduğu Teras Noir’in bu haftaki bölümünde bir ilk yaşandı ve yepyeni ve de oldukça eğlenceli bir bölüm olan “Bilgi Yarışması” bölümünün tanıtımı yapıldı. Efe Tunçer yeni bölümü “Konuğumuzun bilgi ve birikimini, mesleğine, ülkesine, tarihine ve coğrafyasına bağlılığını ve bu konudaki entelektüel birikimini ölçen yepyeni bir formatla karşınızdayız.” Şeklinde tanıtırken Meriç Aral ise “Biz sanatçılarımıza ve dostlarımıza her zaman güveniyoruz yeter ki onlar da kendilerine güvensinler!” diyerek bilinmesi imkansız ve oldukça eğlenceli soruların olduğu bölümü duyurdu. Her hafta yeni konuklarıyla bir hayli eğlenceli anların yaşanacağı belli olan “Bilgi Yarışması” bölümünde Seda Türkmen, birbirinden alakasız ve imkansız ayrıntılar içeren soruları yanıtlanırken hem kendisi hem de Meriç Aral ve Efe Tunçer’i kahkaha krizine soktu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi