Ads Area

'Oyunculuğu ve şarkıcılığı yeni öğrendiğimi söyleyebilirim'

'Oyunculuğu ve şarkıcılığı yeni öğrendiğimi söyleyebilirim'


Her hafta Türkiye ve gündeme dair konuları kendi tarzında yorumlayan ve konuklarını sürpriz bir biçimde açıklayıp samimi ve eğlenceli sohbete sahne olan, birbirinden sıra dışı soruların yer aldığı bölümlerle temponun hiç düşmediği Zorlu PSM’nin sevilen YouTube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam oldu!

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara her alana dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM’nin sevilen programı Schweppes’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu güzel oyuncu Şevval Sam oldu. Şevval Sam, ailesine dair özel anlardan kariyerindeki ilginç detaylara, çocukluk anılarından hayata bakış açısına kadar kendisine dair pek çok şeyi “İbrahim Selim ile Bu Gece” programında anlattı.

“Makyaj yapan bir kadın ömrü boyunca toplam üç buçuk kilo ruj yiyormuş”

Bir hayli yüksek enerji ile programa giriş yapan başarılı oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, stüdyoya getirilen rujlarını fark eden İbrahim Selim’in “nedir efendim onlar?” sorusuna “acil durum rujlarım” yanıtını verdi. Ardından eğlenceli açıklamalarına devam ederek “bir kadın yani makyaj yapan bir kadın ömrü boyunca toplam üç buçuk kilo ruj yemiş oluyormuş. Yani eğer üç buçuk kilo ruj yiyorsak Yasak Elma’da ben bunun bir buçuk kilosunu yemiş olabilirim. Çünkü çekimler sırasında hayatım boyunca sürmediğim kadar ruj, sürmediğim kadar oje, yapmadığım kadar makyaj, giymediğim kadar kombin giydim diyebilirim” açıklamasıyla İbrahim Selim ve stüdyodakileri kahkahalara boğdu.

“Oyunculuk ve şarkıcılığı daha yeni öğrendim”

Şevval Sam, programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim’in “Bu insan buralara nasıl geldi hiç anlamıyorum dediğiniz bir ünlü var mı?” sorusuna “Ben… Gerçekten şaşırtıcı bir biçimde kendime inanamadığım zamanlar oluyor. Ben o kadar kendi dünyasında, hayal aleminde yaşayan birisiyimdir ki sistemin kurallarını düşününce şaşırıyorum. Bir de ben o kadar erken başladım ki bu işlere yani 28 sene olacak oyunculuğa başlayalı ancak aslında Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik Tasarımı okudum ben. Müzik veya oyunculuk okumadım, düşe kalka yanlış yapa yapa bu noktaya geldim. O yüzden geriye dönük işlerimi dinleyemiyorum veya izleyemiyorum. Şunu itiraf etmem gerekirse, bütün bunları öğrenmem hayatı öğrenmemle o kadar paralel ilerledi ki oyunculuğu ve şarkıcılığı daha yeni öğrendiğimi söyleyebilirim. Geçmişte kendimi hiç beğenmediğim projelerim olmasına rağmen hala bu işi yapabiliyor olmama da çok şaşırıyorum” cevabıyla İbrahim Selim ve stüdyodakileri hem güldürdü hem de oldukça etkiledi.

“Kendimden sıkılacak kadar iyimser biriyimdir”

Şevval Sam, “Her şeyden çok sıkılıp eve kapanmak ve kimseyi görmek istemediğiniz bir dönem oldu mu? sorusunu soran İbrahim Selim’e “Oldu aslında. Bazen arada oluyor da ama buna çok fırsatım olmuyor çünkü çok yoğun bir tempoda çalışıyorum. Aslında her dönem benim bir konu başlığım oldu; bir dönem doz meselesine takıldım ve her şeyin bir ölçüsünün olup olmadığını sorguladım yine bir dönem de kıskançlık konusunu kendi içimde çok sorguladım ve bunların üzerine düşünüp bir analiz yapmak için kendimle yalnız kalmak istediğim zamanlar oldu. Tabii bu amaçla yapıldığı zaman kendinle kalmak güzel, depresyondan kaynaklı yalnız kalmaktan bahsetmiyorum. Çünkü ben depresyona eğilimli biri değilim. Aşırı derecede ve sıkıcı bir biçimde hatta kendimden sıkılacak kadar iyimser biriyimdir. ‘Ya napalım hayat da böyle’ diyip geçen biriyim. Bu anlamda kendiyle yüzleşme cesaretini de gösterebiliyorum. Hayat öyle çok uzaklarda aranacak bir şey değil. Varoluşun anlamını bulmak için gidip de tapınaklara kapanmaya da gerek yok. Mucizenin de suçlunun da insanın kendi içinde olduğunu düşünüyorum.” cevabıyla İbrahim Selim’e hayata bakış açısı konusunda pozitif açıklamalarda bulundu. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi