Ads Area

Emine Ün, Pembe Masa'da içini döktü

Emine Ün, Pembe Masa'da içini döktü
Koronavirüsten annesini kaybeden Emine Ün’ün duygusal anları

Geçtiğimiz yıl annesini koronavirüs nedeniyle kaybeden Emine Ün, katıldığı televizyon programında duygusal anlar yaşadı. Ünlü oyuncu, “2 yıl boyunca biz hep anneme koronavirüs bulaştıracağız diye korkardık. Ama annem bana geçirdi. Ve iyi ki geçirmiş diyorum çünkü onun o son zamanlarını hep birlikte geçirdik. O da bana bir hediye oldu. Lütfen çok dikkat etsin herkes. Bu çok hayati bir mesele.” dedi.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Özlem Esra Adakul, Ekotürk TV’de seyircisiyle buluşmaya başladı. Her hafta sonu güzellik, sağlık, kültür sanat ve müzik alanında birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Adakul ve konukları, hayata dair her konuyu açık açık ve gerçeklerle dolu bir sohbeti Pembe Masa ile ekranlara taşıyor. 

Özlem Esra Adakul, Ekotürk TV ile seyircisiyle buluşmaya başladı. Hayatın renkli ve keyifli anlarını ekrana taşıyan Adakul, her Pazar Pembe Masa’da birbirinden değerli isimleri ağırlıyor.

Pembe Masa isimli programda, güzellikten sağlığa, kültür sanattan müziğe pek çok alanda ünlü isimlerle keyifli bir sohbet gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 1 saat süren programda, Adakul ve konukları gündeme dair önemli konuları da birlikte işliyor. Adakul, programda hayata dair her konuyu açık açık ve gerçeklerle dolu bir sohbetle işliyor. Pembe Masa’nın ilk konukları ünlü oyuncu-sunucu Emine Ün ve yemek yazarı Sahrap Soysal oldu. Ekotürk ekranında buluşan konuklar, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

"ANNEM İÇİMDE HEP BİR SIZI OLACAK"

Geçtiğimiz yıl annesini koronavirüs nedeniyle kaybeden Emine Ün, programda duygusal anlar yaşadı. “Zaman tabi ki her şeyin ilacı,” diyen Ün, duygularını şu ifadelerle anlattı: “Hiçbir zaman unutamayacağım yüreğimde hep sızı olacak annem. Babam da keza öyle. Onu da çok uzak bir tarihte kaybetmedim. 3 yıl oldu. İkisinin aynı anda yok olması zaten çok garip ve enteresan geliyor. Bazen uyanıyorum sanki yaşıyorlarmış, varlarmış gibi. Sonra olmadığını tabi ki biliyorum ama annemin vefatının Kovid-19 olacağı hiç aklıma gelmemişti. İnsanlar aslında şunu düşünmeliler, “Benim de başıma gelebilir.” Bunu demek gerekiyor. Sadece televizyonda seyrederken başkalarının başına gelebileceğini düşünmezsek, gerçekten bunu anlamaya çalışırsak, kendi hayatımızın ne kadar kıymetli olduğunu anlarsak. Hele böyle bir pandamı sürecinde başkalarının da hayatını tehlikeye atmamak adına çok hassas davranmamız gerekiyor. 2 yıl boyunca biz hep anneme koronavirüs bulaştıracağız diye korkardık. Ama annem bana geçirdi. Ve iyi ki geçirmiş diyorum çünkü onun o son zamanlarını hep birlikte geçirdik. O da bana bir hediye oldu. Lütfen çok dikkat etsin herkes. Bu çok hayati bir mesele.”

"HAYAT DEVAM EDİYOR"

Ünlü oyuncu, hayatında en çok özlem duyduğu şeyin ise geçmiş olduğunu söyledi. “Ailemle geçirdiğim vakitler şimdi benim için çok daha kıymetli odu benim için. Çünkü kayıplar yaşandığında daha çok özlem duyuluyor geçmişe. O yüzden keşke o yıllara tekrar dönebilsek, tekrar yaşabilsek. Hayallerime dalıyorum, rüyalarımda görüyorum. Çünkü çok rüyalarıma giriyorlar. Onlarla beraber yatıp kalktığım çok zaman var. Ama hayat devam ediyor. Ama beraber evde geçirdiğimiz vakitler benim için çok özel anlardı.” Diye konuştu. 

"HANGİ YEMEĞİ GETİRİRSENİZ GETİRİN HEPSİNİ YAPARIM"

18 kitabı bulunan ve 6 binden fazla yemek çeşidi yaptığını söyleyen Sahrap Soysal ise “Bana hangi yemeği getirirseniz getirin hepsini yapabilirim. Meksika, Çin, İtalyan farketmez. Hangi yemeğin ne kadar iyi pişip pişmediğini sadece bakarak anlayabilirim. Yurtdışında sürekli olarak konferansalara katılıyorum ve Türk yemeğini anlatıyorum. Ardından da o yemeklerden yapıp, gelenlere ikram ediyorum. Bu lezzete inanamıyorlar. Türk mutfağı dünyanın en güzel mutfağı bana göre.” diye konuştu. Soysal, güzel yemek yapmanın sırrının ise sevgi olduğunu söyledi. 

Özlem Esra Adakul ile Pembe Masa her Pazar, konu ve konuklarıyla Ekotürk TV’de kahvenize eşlik etmeye geliyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi