Ads Area

Gülşen, bu yaz çok lolipop!

Gülşen, bu yaz çok lolipop!
Yazdığı her şarkıda zamanın ruhunu yakalayan, yenilikçi tarzıyla pop müzik trendlerini belirleyen Gülşen, ilham veren özgün stili ile TWIST’in yeni marka yüzü olarak başrolde!

Sokağın en özgür stillerinin buluşma noktası TWIST, tüm yıl sabırsızlıkla beklenen yaz aylarına popüler kültürün 90’lardan bu yana değişmeyen stil ikonu olan Gülşen ile ‘merhaba’ diyor. Odağındaki lolipop renkleriyle sezonun en heyecan verici iş birliğine imza atan Gülşen X TWIST Koleksiyonu, 2022 Yaz’ının oyun kurucuları arasında yerini almaya hazır.

40 parçadan oluşan Gülşen X TWIST Koleksiyonu, Twister’ları özgür ruhlarını tazeleyecekleri 90’lar yazına doğru retro bir yolculuğa davet ediyor. Parlak dokulara, cut out’lara, göz alıcı taş işlemelere ve sezonun en cool bağlama detaylarına sahip olan tasarımlar, sorbe tonlarındaki renk paletini seksapel dozu yüksek silüetler ile harmanlıyor. 

Gün batımında göz alıcı bir ihtişam yaratan mikro kristal taşlı “ateşten elbise” ve sarı payet işlemeli takım ise 2022 Yaz’ına sıcak bir karşılama sunuyor. Terracota, pudra, papaya, lavanta tonlarının yanı sıra etnik şal desenleri ise bohem stiller için alternatif oluşturuyor. 

Gülşen, bu yaz çok lolipop!

Ayarlanabilir büzgü ipli streç jarse etekler, cesur yırtmaçlar, retro esintisi yaratan ince pantolonlar, degrade efektli, hafif kumaşlar ile hazırlanan viskon elbiseler de yaz akşamlarının iddialı eşlikçileri arasında yerini alıyor.

Koleksiyonun en çok ilgi uyandıran #soTwist parçaları ise havlu dokuya sahip tasarımlar.
 
Hem şehirde hem de sahil şeridinde mix&match imkanı sunan sweatpants ve sweatshirt ile mini şort, eforsuz şıklığı destekliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi