Ads Area

Kaan'ın Katili Ortaya Çıkıyor!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Oğlum’un dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde haftalardır beklenen “Kaan’ın katili kim?” sorusu yanıt buldu. 

Küçük çocuğunun gerçek katilinin Melahat olduğu ortaya çıktı. Melahat’ı ormanda olay yerine götüren Demet korkunç gerçeği öğrendi. Demet, kanıt için Melahat’ın elindeki eldivenleri almak isterken Melahat’ın onu itmesi sonucu düşerek yaralandı. Bu sırada Tuğrul, Melike ve İlyas’ı kullanarak Efe’yi kaçırmaya çalıştı. Babasıyla gitmek istemeyen Efe, araçtan inerek ormana doğru kaçınca Melahat’la karşılaştı. Melahat’ın küçük çocuğa ne yapacağı korkuyla bekleniyor.

‘Oğlum’un dün akşam yayınlanan on dördüncü bölümünde; Katil olarak suçlanan Tuğrul, her şeyin üstüne bir de Zeynep’in Işıl’la olan yasak ilişkisini öğrendiğini duydu. Artık Efe’yi göremeyeceğini düşünen Tuğrul’un planı oğlunu kaçırmak oldu. Tuğrul, İlyas ve Melike’yi Ceren’i ihbar etmekle tehdit ederek ona yardım etmelerini sağladı. Çaresiz kalan İlyas ve Melike, Sedef’i kullanarak Efe’nin yerini öğrenip Tuğrul’un planının bir parçası oldular. 

Şüpheleri giderek artan Demet, Melahat’ı ormana olay yerine götürünce korkunç gerçeği öğrendi ve haftalardır meraklanan beklenen “Kaan’ın katili kim?” sorusu yanıt buldu. Kaan’ı öldüren kişi Melahat’tı. Melahat’ın elindeki eldivenleri kanıt için almak isteyen Demet, Melahat’la yaşadığı itişme sonucu düşerek yaralandı. Bu sırada babası tarafından zorla götürülen Efe bu durumdan rahatsız oldu ve arabadan inerek kaçmaya başladı. Ormanda Melahat’a rastlayan Efe’nin yaşayacakları izleyicide merak uyandırdı.   

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi