Ads Area

Tolga Aslan’ın Global Hitleri

Tolga Aslan’ın Global Hitleri
Vizyonlu Türk Prodüktör ile Müzik geçmişi ve geleceği hakkında özel sorular derledik. Global Prodüktörlükte Tolga Aslan’ın Hikayesi…

Kariyerinde bir çok ünlü isim ile başladığı yolda zafere ulaşan Tolga Aslan, 2020 senesinden itibaren pek çok DJ ve Prodüktör ile çalıştı. Bu sayede büyük fan kitlesine ulaştı. Fanları da, Cemiyet  dünyasının en ateşli fanlarından oldu, bu arada… 

Tolga Aslan Her gün ona, artık Türkçe şarkılarda yapmak istediğini söyleyen yüzlerce mesaj geldiğini söylüyor. Ancak pek çok yurtdışı kaynaklı plak şirketleri ile sözleşme imzalayan Tolga Aslan Türkçe şarkı konusunda henüz görüş ayrılıklarında olduğunu belirtiyor. Çünkü başarılı olmak için herhangi bir destekle ve ya Local Artist olacağına inanmıyor. 

Dünyaca ünlü prodüktörler ile çalışmak, sizi en çok uğraştıran etkenlerden biri oldumu? Kaç insan ile çalıştınız?


Bu zamana kadar bir çok ünlü sanatçı,prodüktör, dj ve müzisyenler ile çalıştım.Her birinin kendine göre bir tarzı duruşu oldu. Genel anlamda ortak kanıya hepsiyle varabiliyorsunuz fakat her zaman kendimden yola çıkarak en iyisini yapmaya ve en iyi contactlar kurmaya çalıştım.

Tolga Aslan isminin tarihi nedir, Tolga’nın anlamı nedir?


Tolga Aslan 03 Nisan 1981 Zonguldak doğumlu prodüktör ve DJdir. İsmini ailesinin bizzat tolga istemesi ile konulmuştur. savaşçıların başlarına giydiği demir başlık olarak belirtilen isim Tolga ismidir. 

Tolga Aslan’ın Global Hitleri

Pek çok takipçiniz sizin için “Türkiye’de Konser vericek misiniz” diyor. Bunun cevabı nedir?


Zaten şu anda aktif olarak Türkiye de ve Yurtışında bir çok eventler içerisindeyiz. Belirli Tarih skalasında fan kitleme göre hareket etmeyi her zaman sevmişimdir. Türkiye’de konser vermek hem gurur verici hem de kendi adıma bir mutluluk kaynağı.

KISA KISA 

• En son izlediğim ve son dönemde beni en çok etkileyen film (Yeşil Yol - 1999) idi.
• Yurtdışında yaşayacak olsam Hollanda’da yaşamak isterdim.
• En sevmediğim huyum hızlı ve hiperaktifliğim.
• Konserini izlediğimde beni havalara uçuran, bana “Ben de sahnelerde olacağım” dedirten o ilk performans Tiesto’ nundu. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi