Ads Area

VOLB3X kimdir?

VOLB3X kimdir?
VOLB3X Kimdir? Ahmet Aydın aka VOLB3X kimdir? DJ ve Prodüktör VOLB3X kimdir, gerçek adı ne? VOLB3X kaç yaşında, şarkıları, promoları ve instagram hesabı son dönemde milyonlar...

Son dönemde milyonlara ulaşarak müzik dünyasına ve sosyal medyaya damga vurmayı başaran VOLB3X aka Ahmet Aydın ile ilgili bilgiler internette araştırılarak öğrenilmek isteniyor. 

Peki, VOLB3X kimdir ve gerçek adı ne? VOLB3X kaç yaşında, nereli, şarkıları, işbirlikleriyle instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Müzik için değiştirdiği hayatında yepyeni bir sayfa açan VOLB3X, adından her geçen gün daha da fazla söz ettiriyor. Birbirinden hit şarkılarını yayınlamasının yanı sıra beyefendiliği ve vizyonu ile dikkat çeken başarılı Prodüktör hakkında da pek çok kişi bilgi sahibi olmak istiyor. Bu sebeple de araştırmalar gerçekleştiriyor. Her şarkısı milyonlarca kez dinlenen VOLB3X’e dair detaylar haberimizde okunabilmektedir.

Peki, DJ ve Prodüktör VOLB3X kimdir, gerçek adı ne? Ahmet Aydın aka VOLB3X kaç yaşında, şarkıları, Promoları ve Instagram hesabı…

VOLB3X kimdir?

VOLB3X’ in gerçek adı nedir?


Özellikle Elektronik müzik dünyasında birçok şarkıcı kendi adını kullanmıyor ya da sadece adı ile mesleğini gerçekleştiriyor. VOLB3X mahlası ile bilinen isimlerden biri. Kendisinin tam adı Ahmet Aydın’ dır. 

VOLB3X Instagram hesabı


Yakışıklı prodüktör internette sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Bununla birlikte hikâye özelliğini de fazlasıyla kullanmaktadır. 1244 Takipçisi bulunan VOLB3X aka Ahmet Aydın’ı  @volb3x adresinden takip edebilirsiniz.

VOLB3X kimdir?


Elektronik müzik dünyasına adım attıktan sonra zirveye oynayan bir isim olan Müzik Prodüktörüdür. Kendisinin 30 Aralık 1998 tarihinde doğduğu bilinmektedir. 24 yaşındaki vizyonlu prodüktör Oğlak burcu. İstanbul'da yaşıyor

VOLB3X Müzik Tarzı


VOLB3X Elektronik Müzik tarzı adı altında Car Music ve Deep House tarzı şarkılar yayınlıyor.

VOLB3X ilk şarkısı ünlü prodüktörün ilk şarkısı plak şirketi SSL MUSIC etiketi ile ‘’UNSHAKEABLE’’ dir. Dünya çapında tanınan VOLB3X birçok ünlü isimle şarkılar yaptıktan sonra karşımıza harika bir single ile çıkıcak. LITHUANIA HQ etiketiyle yayınlanacak olan şarkısı şimdiden merak uyandırmaya başladı. Parça, EDM sahnesinde yüksek bir ivme yakalayacak ve BBC Radio 1 ve birçok ünlü DJ'ler tarafından destek alacak. Ayrıca ünlü prodüktörün yepyeni single çalışmaları da çok yakında karşımıza çıkıcak. 

Tüm Dijital platformlarda yayınlanacak olan şarkılar, dinleyicilerin algısında tam noktaya oturacak. VOLB3X çok yakında kliplerinde çalışmalarının biteceğini belirterek, tüm dinleyicilerimle yeni vizyonumuzu paylaşmayı büyük heyecanla beklediğini belirtti. Ayrıca VOLB3X, 2021 de ‘’Beatshoundz’’ ile çıkardığı ‘’Darklight’’ şarkısı Spotify’da 4.5 Milyon dinlenmeyi geçerek yeni bir rekora imza attı. Sanatçıların duo yaptığı şarkıda ultra geniş basslar ve enstürmanlar yer alıyor. Spotify’da 15binden fazla playliste giren şarkı en iyi 2021 ‘de En’ler arasına girmişti.

Ayrıca Apple Musicte Shazam Stars ve Yılın En İyi Global Hitleri Listesinede girmeyi başaran tekli, Plak şirketinin desteğini alarak Albüm haline getirildi. Tüm zamanlarda başta YouTube olmak üzere 100M+ dinlendi.VOLB3X, çok yakında yine bu tarz işlerin geleceğini söyleyerek’’ Çalışmak, başarmanın yarısıdır’’ dedi.

VOLB3X Sosyal Medya;


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi