Ads Area

Survivor Şampiyonu Nisa Bölükbaşı anlatıyor

Survivor Şampiyonu Nisa Bölükbaşı anlatıyor

Nisa Bölükbaşı, ‘Survivor’ finalinin ardından ayağının tozuyla Hakan Gence ile buluştu. Şampiyon, kupasıyla objektife poz verdi, yarışmada yaşadıklarını tüm samimiyetiyle anlattı.

‘Survivor’ şampiyonu Nisa Bölükbaşı, bu hafta Hakan Gence’nin konuğu oldu. “Hep ‘En iyi performans şampiyon oluyor’ diye alışılmış bir görüş vardı. Ama bu sefer farklı bir şampiyon çıkacağını hissediyordum” diyen Bölükbaşı, yarışmadan önceki hayatını, ‘Survivor’da yaşadıklarını ve şampiyonluğu anlattı:

Survivor Şampiyonu Nisa Bölükbaşı anlatıyor


  • “Çek Cumhuriyeti’nde doğdum, büyüdüm.” 
  • “Adada beni en çok insanlar zorladı. Arkadaşlarını korumak için iş çevirenler, kenara çekip ‘Onu yaz, bunu yaz’ diyenler... Oysa gideceksen gideceksin.” 
  • “Bir gün oyun sırasında ayakkabımda bir şey hissettim. Çıkarıp baktım, kocaman bir hamamböceği. Tarantulalar, fareler geceleri üstümüzden geçiyordu.”
  • “Herkes ‘Bunu yapsam acaba insanlar nasıl algılar?’ diye düşünüyordu. Aramızda ‘Bugün iyi konuştum mu?’ diye soranlar bile oluyordu. Ben öyle şeylere hiç takılmıyordum. Akışımdaydım.” 
  • “Bu sene Cemal Can ‘Survivor’a geldiğinde sohbet etme zamanımız oldu. ‘Neler olmuş’ derken aslında baktık ki hiçbir şey olmamış. Bir buçuk sene boşuna konuşmamışız.” 
  • “Zaten normalde makyaj yapmam. Kendime fazla özen göstermem, takmam. Elime ne gelirse onu giyerim. Evden duş alır, çıkarım…” 
  • “Yarışmadan çıktıktan sonra üç gündür telefon elimde. Bazı şeyleri duyunca ‘Ben bu insanlara nasıl güvenebilmişim’ diyorum. Elime telefonu aldım, bir baktım birbirimizi takip etmiyoruz. Takipleşiyorduk, ne oldu?” 
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi