Ads Area

H3RSOY aka Hakan Ersoy Kimdir? Nerelidir?

H3RSOY aka Hakan Ersoy Kimdir? Nerelidir?
H3RSOY kimdir? Prodüktör ve İş Adamı Hakan Ersoy kimdir, gerçek adı ne? H3RSOY aka Hakan Ersoy kaç yaşında,  kaç kilo, boyu, yaşı, şarkıları, promoları….

Son dönemde sosyal medyada milyonlara ulaşarak müzik dünyasına ve sosyal medyaya damga vurmayı başaran H3RSOY aka Hakan Ersoy ile ilgili bilgiler internette araştırılarak öğrenilmek isteniyor. 

Peki, Hakan Ersoy aka H3RSOY  kimdir ve gerçek adı ne?  H3RSOY aka Hakan Ersoy kaç yaşında, nereli, şarkıları, işbirlikleriyle instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Müzik için değiştirdiği hayatında yepyeni bir sayfa açan Hakan Ersoy, adından her geçen gün daha da fazla söz ettiriyor. Birbirinden hit şarkılarını yayınlamasının yanı sıra yakışıklılığı ve vizyonu ile dikkat çeken başarılı Prodüktör ve İş adamı hakkında da pek çok kişi bilgi sahibi olmak istiyor. Bu sebeple de araştırmalar gerçekleştiriyor. Her şarkısı milyonlarca kez dinlenen H3RSOY aka Hakan Ersoy’a dair detaylar haberimizde okunabilmektedir.

Peki, Prodüktör, Müzisyen ve İş Adamı Hakan Ersoy kimdir, gerçek adı ne? H3RSOY aka Hakan Ersoy kaç yaşında, kaç kilo, boyu, şarkıları, Promoları ve Instagram hesabı…

H3RSOY aka Hakan Ersoy Kimdir? Nerelidir?

H3RSOY’un gerçek adı nedir?

Özellikle Elektronik müzik dünyasında birçok şarkıcı kendi adını kullanmıyor ya da sadece adı ile mesleğini gerçekleştiriyor. H3RSOY gerçek adı ile bilinen isimlerden biri. Kendisinin tam adı Hakan Ersoy’dur.

H3RSOY Instagram hesabı

Başarılı prodüktör internette sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Bununla birlikte hikâye özelliğini de fazlasıyla kullanmaktadır. 8Bin 491 Takipçisi bulunan Hakan Ersoy’u  @hakanersoyum adresinden takip edebilirsiniz.

H3RSOY aka Hakan Ersoy kimdir?

Elektronik müzik dünyasına adım attıktan sonra zirveye oynayan bir isim olan Müzik Prodüktörüdür.Ayrıca kendisini zirveye taşıyan diğer bir olayı ise İş Adamlığı kariyerinin yanı sıra başarılı bir eğitim hayatından sonra kendi Ajansını kurarak oldu. Okan Üniversitesi Yeni Medya mezunu olan Hakan Ersoy Dijital Kreatif Ajansı kurarak, birçok işbirlikleri ve Dünyaca ünlü markalar ile çalışarak adından çok ça söz ettirdi. ‘’Via Creative Agency’’  adı altında bir çok dalda iş yapan Hakan Ersoy yepyeni ve her zaman hayalinde yatan müzik aşkını Dünyaca ünlü Hollanda Patentli Plak şirketi Malbec Records ile harmanladı. Başarılı müzisyen bir çok ünlü prodüktörler ile çalışıyor ve çok yakında 3 şarkılık EP yayınlayacağınında sinyalini verdi. Kendisinin 9 Mart 1995 tarihinde doğduğu bilinmektedir. 27 yaşındaki vizyonlu prodüktör Balık burcu. İstanbul'da yaşıyor ve aslen Bolu’lu. 84 kilo 187cm boyunda olan başarılı sanatçı lisans eğitimini Okan Üniversitesinde tamamladıktan sonra Özyeğin Üniversitesinde Yüksek Lisansını elde etmiştir. 

H3RSOY Müzik Tarzı

H3RSOY aka Hakan Ersoy Elektronik Müzik tarzı adı altında Melodic Tech House, Deep House ve Melodic Techno tarzı şarkılar yayınlıyor.

H3RSOY Sosyal Medya Hesapları;


H3RSOY Rave Official Video : 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi