Ads Area

Türkiye Miss Angel of Turkey Birincisi Başak Baysan’ı konuşuyor.

Türkiye Miss Angel of Turkey Birincisi Başak Baysan’ı konuşuyor.
Geçtiğimiz günlerde yapılan Miss Angel of Turkey organizasyonu ülkenin gündeminde.

Ülkemiz için önemli organizasyonlardan biri olan Miss Angel of Turkey’in organizasyon sahibi Abidin Özçelik. Oldukça yoğun ve başarılı bir şekilde biten gecede bazı isimler ise gündeme yerleşti. Bunlardan biri Başak Baysan.

Başak Baysan. 24 yaşında ve İzmir doğumlu olan Başak Baysan’ın boyu 180, kilosu ise 56. Pamukkale Üniversitesi Tarih Öğretmenliğinde lisansını dereceyle tamamlayan başarılı isim ardından tam burs hakkı kazanarak Univercity of Lodz da Eskiçağ Tarihi alanında yüksek lisansına devam ederek yine birincilikle bu süreci bitirmiş. Başarılı isim aynı zamanda 2020 yılında Boğaziçi Üniversitesinden etkili iletişim temalı sertifikalarımı alarak eğitimlerini tamamlamış.

Türkiye Miss Angel of Turkey Birincisi Başak Baysan’ı konuşuyor.

Yarışma ile ilgili düşünceleri sorulduğunda gözlerinin içi parlayan Başak Baysan bu konuda fikirlerini paylaştı. “2017’den beri profesyonel modellik yapıyorum ve aynı zamanda sosyal medyada reklam ve tanıtımla ilgileniyorum. Bu noktada gerçek bir şeyler istiyordum. Yarışma benim için oldukça önemli çünkü kendimi geliştirmek ilk amacım. Bununla beraber fotoğraf çekmeyi, sporu oldukça seviyorum. Bu yüzden de tüm bunları birleştirince bu yarışmaya katılmak istedim. Bu yarışma ile istediklerimi daha çabuk elde edeceğimi düşünüyorum.” diyerek açıklamasını yaptı. Son olarak gelecek hedeflerinden bahseden başarılı isim modellik, akademisyenlik, reklamcılık gibi birçok ayrı kavramın içinde başarıyla ilerlemek ve yeniliğe yeni şeyleri geliştirmeye bunları yaparken aynı zamanda kendini keşfetmeye devam etmek istiyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi