Ads Area

Çağatay Ulusoy Gaddar'la TV ekranlarına dönüyor

Çağatay Ulusoy Gaddar'la TV ekranlarına dönüyor

Ay Yapım’ın merakla beklenen yeni dizisi ‘Gaddar’ın çekimleri son sürat devam ediyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ı buluşturan, çok yakında FOX’ta ekranlara gelecek dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Yeni sezonda farklı projeleriyle ses getiren Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Gaddar’ çok yakında FOX’ta seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.  Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın yer aldığı Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.  Geçtiğimiz haftalarda çekimlere başlayan ‘Gaddar’ın ilk tanıtımı yayınlandı. 

Çağatay Ulusoy’u uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına döndüren ve şimdiden büyük bir merakla beklenen diziden yayınlanan ilk tanıtım dizinin sert dünyasına dair ipuçları veriyor. Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alan dizinin tanıtımına Erkin Koray’ın ‘Gaddar’ şarkısı eşlik ediyor.

Güçlü hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Gaddar’ çok yakında FOX’ta!

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi