Ads Area

Gazeteci Hakan Gence 2023’ün magazin olaylarını değerlendirdi

Gazeteci Hakan Gence 2023’ün magazin olaylarını değerlendirdi

TikTok’un dijital sohbet serisi T’Talks, Aralık ayında 2023 yılını değerlendirmek için alanında uzman isimleri ağırladı. T’Talks’ın Aralık ayı konuklarından biri, 18 yıldır ünlü isimlerle röportajlar yapan Hakan Gence’ydi. Gence 2023 yılının magazin gündemini değerlendirdi.

Yılın magazin olayları

Hakan Gence yılın en çarpıcı olayının Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin boşanması olduğunu söyledi ve “Onları çok romantik, çok steril, çok muhteşem aşıklar olarak izledik. Hepimizin örnek çiftiydi” dedi. Hakan Gence’nin seçtiği ikinci olaysa Metin Akpınar ve yıllar sonra ortaya çıkan kızlarıydı. “Kızının gözyaşları içinde çektiği bir video ile birlikte bir sabah hepimiz bu olaya uyandık” diyen Gence bu dramatik olaydan herkesin çok etkilendiğini ifade etti.  Yılın ayrılığı olarak ise Afra Saraçoğlu’nun Mert Yazıcıoğlu’nun biten ilişkisini seçen Hakan Gence bu aşka Mert Ramazan Demir’in de karışmasıyla uzun süre gündemimizden düşmediklerini söyledi. 

Yılın yükselen yıldızları

Hakan Gence, Merve Dizdar’ın Cannes’da aldığı ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüyle, ‘Yargı’dan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun dizinin Uluslararası Emmy’lerde ‘En İyi Telenovela’ seçilmesiyle kariyerlerinde çok yükseldiklerini anlattı. Gence “Kızılcık Şerbeti dizisinin de her karakteri bir yükselen yıldız haline geldi. Ceren Karakoç canlandırdığı Nursema karakteri ile bence bu senenin hepimizi en çok konuşturan oyuncularından biri oldu. Mert Ramazan Demir sürpriz yaparak yeni jön diyebileceğimiz isimlerden biri oldu” dedi. Gence ayrıca Melike Şahin’i de müzikte yükselen yıldız seçti.

Tüm zamanların magazin bombaları


Hakan Gence tüm zamanlarım üç magazin bombasını ise şöyle sıraladı: 

1- Hande Ataizi’nin cama sıkışması, Sevda Demirel’den yediği tokat ve muhabirleri şemsiyeyle dövmesi!

2- Kaya Çiringiroğlu'nun Hülya Avşar ile evli olduğu dönemde muhabirlerin “Ferrari'niz hayırlı olsun” dediğinde “Feraye’yi nereden biliyorsunuz?” diye cevap vermesi. Kendi ağzıyla ihaneti itiraf edip evliliğini bitirmesi.

3- Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendirici aşkı. Sonu çok hüzünlü ve kötü noktalara bağlansa da...

BONUS: Gökhan Özen'in jet ski'yle kaybolması ve saatler sonra denizden geri çıkması.

Hakan Gence Semiramis Pekkan’ı da Tiktok’u en iyi kullanan isim olarak seçti. Yıllar sonra ortaya çıkıp evini paylaşmasını etkileyici bulduğunu söyledi.

’Talks serisi; TikTok platformunun internette pozitiflik, yaratıcılık, mutluluk ve her şeyden önce neşe vaat eden kimliğini temel alarak ortaya çıktı. TikTok'un topluluğuna ilham vermeyi hedeflediği T’Talks serisi #ttalkstürkiye çatısı altında üretmeye devam edecek.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi