Ads Area

Gizli geçmişin gölgesinde, intikamın derin sırları açığa çıkıyor

Gizli geçmişin gölgesinde, intikamın derin sırları açığa çıkıyor

Tüyler ürperten Türk korku filmi serisi Üç Harfliler geri dönüyor!  Çekimleri tamamlanan serinin son filmi “Üç Harfliler: Nazar” seyirciyle buluşmaya hazırlanırken, filmin korku dozu yüksek teaserı ve afişi paylaşıldı.  Korku severleri şimdiden heyecanlandıran “Üç Harfliler: Nazar”, 10 Nisan 2024'te vizyona girecek.

Her anı soluk kesen Üç Harfliler serisinin son filmi “Üç Harfliler: Nazar” beyazperdede seyirci ile buluşmaya hazırlanırken, filmin ürpertici afişi ve korku dozu yüksek teaser videosu yayınlandı.

TME Films ve Muhteşem Film ortak yapımcılığını üstlendiği Üç Harfliler: Nazar’ın yönetmen koltuğunda bu kez Melodi Tözüm oturuyor. Filmin senaryosunu da kaleme alan Tözüm’e görüntü yönetmeni olarak Eren Nayir eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Elçin Atamgüç, Hatice İrkin, Gülderen Güler, Elis Sezgin, Berfin Naz Uzar, Alperen Çavdar, Batuhan Gülcemal, Melike Balçık gibi isimler yer alıyor. Filmin müziklerindeyse Reşit Gözdamla’nın imzası var.   

Üç Harfliler: Nazar filminin özeti

Zeliha, torun sahibi olma umuduyla üç harflilerle anlaşma yapar. Ancak, torunu Nazar'ı, adet olup kadınlığa ilk adımını attığında onlara vermek zorundadır. Oğlu ve gelini zamanı geldiğinde anlaşmaya uymaz, bu sebeple Nazar’a karşılık üç harfliler tarafından kurban edilirler. Zorlu bir kaderle yüzleşen Zeliha, büyüye tövbe edip torununa adanmış bir yaşam sürmeye karar verir. Ta ki Nazar, 17 yaşında cinsel istismara maruz kalıp acımasızca öldürülene kadar. Torununun acı dolu ölümü Zeliha’da intikam arzusunu uyandırır, ancak bu sefer daha derin ve karanlık bir yolda.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Üç Harfliler: Nazar”, 10 Nisan’da vizyonda olacak.

Filmin Künyesi:

Yapım: TME Films & Muhteşem Film

Dağıtım: TME Films

Oyuncular: Elçin Atamgüç, Hatice İrkin, Gülderen Güler, Elis Sezgin, Berfin Naz Uzar, Alperen Çavdar, Batuhan Gülcemal, Melike Balçık

Kurgu: Mustafa Öztaş

Müzik: Reşit Gözdamla

Görüntü Yönetmeni: M. Eren Nayir

Yapımcı: Kemal Ş. Kaplanoğlu & Muhteşem Tözüm

Senaryo & Yönetmen: Melodi Tözüm

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi