Ads Area

Scarlett Johansson ve Greg Berlanti Fly Me To The Moon - Beni Ay’a Uçur

Scarlett Johansson ve Greg Berlanti Fly Me To The Moon- Beni Ay’a Uçur
Fly Me To The Moon - Beni Ay’a Uçur 12 Temmuz’da vizyonda!

Scarlett Johansson ve Greg Berlanti Fly Me To The Moon- Beni Ay’a Uçur’u anlattı: 'NASA’nın filme onay vereceğinden emin değildik!'

Scarlett Johansson’ın başrolünü ve yapımcılığını üstlendiği romantik komedi Fly Me To The Moon- Beni Ay’a Uçur’un seyirciyle buluşmasına sayılı gün kaldı. 1960'ların uzay yarışının iniş çıkışlarını konu alan filmin vizyonu öncesi, ünlü oyuncu Scarlett Johansson ve yönetmen Greg Berlanti çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başrollerini Scarlett Johansson ve Channing Tatum'un paylaştığı romantik komedi Fly Me To The Moon- Beni Ay’a Uçur seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.  Merakla beklenen filmin vizyonu öncesi yönetmen Greg Berlanti ve aynı zamanda filmin yapımcısı olan ünlü oyuncu Scarlett Johansson dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Seyirci orijinal filmlere aç!

"Bulunması en zor projeler romantik komediler ve dramalardır" diyen Scarlett Johansson, “Bu filmde beni en çok heyecanlandıran şey Rose Gilroy'un tamamen orijinal senaryosu oldu. Hem nostaljik hem de modern hissettiren ve sinemalarda nadir görülen ve benim her zaman aradığım türden bir film. Seyirciler orijinal filmlere aç!" diye konuştu. 

Johansson, Tatum'la hızla arkadaş olduklarını, hatta onun sette sürekli şaka yapar hale geldiğini ve bu sebeple ona şakacıbaşı dediklerini anlattı. “Channing ile çalışmaktan aklımda kalan en güzel anılar, çekim öncesi onunla kıkırdamak, özellikle peruğumun altına parmaklarını sokmaya çalıştığı zamanlar," diye ekleyen başarılı oyuncu şöyle devam etti: "Sahte ay setinde ay inişinin koreografisini çekiyorduk, dublörlerin tüm hareketleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmesini izlerken, bir yandan da Walter Cronkite'ın gerçek zamanlı anlatımını dinliyorduk. İnanılmazdı. Sanki aya iniş canlı olarak kendi gözlerimizin önünde gerçekleşiyormuş gibiydi."

NASA’nın filme onay vereceğinden emin değildik!

Yönetmen Greg Berlanti ise Johansson'ın yapımcılığa atıldığı ilk büyük projede geniş kitlelere hitap eden orijinal bir hikâye seçmesinin onun ne kadar yetenekli olduğunu kanıtlıyor diyerek filme dair çarpıcı bilgiler verdi. Berlanti, “Film potansiyel bir sahte ay inişi hakkında olduğundan, filme başlarken NASA'nın onay verip vermeyeceğinden emin değildik ancak Florida'daki Cape Kennedy'de çekim yapmamıza izin verilmesiyle ne kadar misafirperver olduklarını gördük ve minnettar olduk” dedi.

Orijinal fırlatmalar kadar gerçekçi sahneler tasarladık

Her zaman büyük bir NASA hayranı ve uzay tutkunu olduğunu aktaran Berlanti, "Filmin uzay yarışına kurgusal bir bakış açısı sunmasına rağmen, ortamın mümkün olduğunca gerçekçi olmasını istedim. Bu, her figüranı dönem kıyafetleriyle giydirmek ve orijinal ateşleme odası gibi mekanları dikkatlice yeniden yaratmak anlamına geliyordu. Bu sebeple filmdeki her şey, kulaklıklardan her bilgisayardaki düğmelere ve kadranlara kadar titizlikle yapıldı. Çekim yaparken, orijinal fırlatmaya katılmış bir grup insan vardı ve ateşleme odasına girerken gözyaşlarına boğuldular çünkü her şey o kadar gerçekçiydi ki sanki zamanda geriye adım atmış gibi hissetmişler” diye konuştu.

Şaşırtıcı bir şekilde, Fly Me to the Moon – Beni Ay’a Uçur, Johansson ve Tatum'un birlikte çalıştıkları ilk film olduğunu aktaran Berlanti, “İkisi de Coen kardeşlerin 2016 yapımı Hail, Caesar! komedisinde yer almış ancak çekimler sırasında hiç karşılaşmamışlar.  Ancak filmde o kadar mükemmel bir uyum yakaladılar ve kamera arkasında da o kadar iyi anlaştılar ki sette sürekli 'Siz daha önce birlikte çalışmadınız mı?' diye soruyordum” dedi.

Fly Me To The Moon- Beni Ay’a Uçur’un konusu

NASA'nın tarihi aya inişinin riskli zemininde geçen romantik komedi Fly Me To The Moon- Beni Ay’a Uçur’da, NASA'nın kamuoyundaki imajını düzeltmek için getirilen pazarlama harikası Kelly Jones (Scarlett Johansson), fırlatma direktörü Cole Davis'in (C. Tatum) zaten zor olan görevini alt üst eder.  İşler sarpa sarınca, görevin başarısız olamayacak kadar önemli olduğunu düşünen Başkan, Jones'a destek olarak sahte bir aya iniş düzenlemesi talimatı verilir ve geri sayım gerçekten başlar...

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Fly Me To The Moon- Beni Ay’a Uçur”, 12 Temmuz’da vizyonda olacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi