Ads Area

Estetik harikası Emina

Güzelliği dillere destan Emina Sandal full estetikli çıktı! Emina burnu, dişleri ve dudağından art arda operasyon geçirmiş!

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, Emina Sandal'ın estetik yaptırmadan önceki fotoğraflarını ortaya çıkardı. İşte Cankurt'un yazısı:

Emina Sandal'ın güzelliğine, 'mazi' gölge düşürdü! Yıllar önce çekilen bir fotoğraf Emina'nın estetikli olduğunu ortaya koydu. O fotoğrafta Emina, basketbolcu olan ağabeyi Mirsad Türkcan'ın maçını tribünden izliyor. Emina'nın o haliyle şimdiki hali arasında ise dağlar kadar fark var. İşte iki Emina arasındaki farklar: İlk fotoğrafta Emina kemerli bir burun ve ayrık dişlere sahip. Belli ki arka arkaya geçirdiği operasyonlarla önce burnunu düzelttirmiş ardından dişlerini. Son dokunuş ise dudaklarına yapılmış.

İKİNCİ DENİZ AKKAYA MUCİZESİ
'Lale Devri' adlı diziyle ilk kez kamera karşısına geçen ve oyunculuğu ile övgüler alan Emina Sandal'ın gençlik dönemine ait bir fotoğraf geçti elime önceki gün... Meğer güzelliği dillere destan olan Emina, resmen bir estetik mucizesiymiş! Sizin de fotoğraftan anlayacağınız gibi Emina'nın eski hali ile alakası yok; resmen evrim geçirmiş gibi! Özellikle o burnunu kim böyle muhteşem bir hale getirdi merak ettim doğrusu! Göğüslerini, dudaklarını ve dişlerini yaptıran Emina, bence ikinci bir Deniz Akkaya vakası! Emina'yı hangi doktor bu hale getirdi bilmiyorum ama bu iki fotoğraf arasındaki farkı gördükten sonra, herkesin Emina'nın doktorunu bulmak için pervane olacağından şüphem yok!!!


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi