Ads Area

Gülşen giysilerini fanları ile buluşturuyor

Hem müziği hem de tarzıyla yıllardır adından sıkça söz ettiren Gülşen, Modacruz’da dolap açan ünlü isimler arasına katıldı. 

Sanatçı artık giymediği göz alıcı lüks kıyafetlerini fanları ile buluşturuyor. Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazaryeri platformu Modacruz’da, yüzbinlerce kullanıcı ile bir araya gelerek, hem dolabında yeni kıyafetlere yer açıyor hem de severek aldığı birbirinden şık parçaları değerlendiriyor.

Türkiye’nin ikon isimlerinden Gülşen, Modacruz’da dolap açan ünlü simalar arasına katıldı. Sadece müziği ile değil tarzıyla da yıllardır tüm gözleri üzerine toplayan sanatçı, böylece hem evliliğinin ardından yeni evindeki gardırobunu düzenli tutabilecek hem de kullanmadığı eşyaları değerlendirmiş olacak. Fanları, Gülşen’in tarzını yansıtan lüks ve göz alıcı parçalara kolayca ve uygun fiyatlarla ulaşmaya başladı bile. Üstelik Gülşen, Modacruz ’da yalnızca stilini paylaşmıyor, ürünlerin altındaki yorumları takip ederek fanları ile online olarak da bir araya geliyor.

Türkiye’nin moda odaklı en büyük, en güvenilir ve prestijli pazaryeri Modacruz’da yüzbinlerce kadın özenle aldıkları fakat bazen hiç giymeyerek gardıroplarında unuttukları kıyafetlerini birbirleri ile paylaşıyor. Kullanıcılar hem sezonda bulamadıkları kıyafetlere hem de çok beğendikleri marka parçalara kolay ve tasarruflu şekilde ulaşıyor. İsterlerse de kendi gardıroplarındakileri satarak paylaşım ekonomisi içinde gelir elde ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi