Ads Area

Milli sporcuya iple kepçe kulak estetiği

Katıldığı, “Zahide Yetiş’le” isimli televizyon programında kepçe kulaklarından yakınan Paralimpik Milli sporcu Uğurcan Özer’e Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından 20 dakika süren bir operasyonla İple Kepçe Kulak estetiği yapıldı

Bebekken geçirdiği bir hastalık sebebiyle sağ kolu diğerinden 10 cm kısa olan Uğurcan Özer, paralimpik yüzme yarışlarında, defalarca Türkiye şampiyonluğu kazanmış milli sporcumuz. Bir önceki gün Show TV’de yayımlanan Zahide Yetiş’le adlı programa konuk olan sporcu her iki kulağındaki kepçelik sorunundan bahsetti ve bu durumun onu yüzücü bonesi taktığında son derece rahatsız ettiğini vurguladı. Saatlerce süren antrenman sonrası ciddi baş ağrıları çektiğinden ve kepçe kulak problemini çözümlemek istediğinden bahseden Uğurcan Özer, ayrıca “Kolum değil, kepçe kulaklarım engel” ifadesinde bulundu. Canlı yayında programa bağlanan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur, Uğurcan Özer’i başarılarından dolayı tebrik ettikten sonra, hemen kliniğine gelmesini ve pratik bir uygulama ile derhal kulaklarındaki kepçelik sorununu çözümleyebileceğini söyledi.

20 dakikada İple Kepçe Kulak estetiği oldu

Op. Dr. Bülent Cihantimur’un ” Uğurcan hemen gelsin, klinikteyim, derhal sorununu çözümleyelim” çağrısından sonra, doktorun yanına giden milli sporcuya İple Kepçe Kulak estetiği yapıldı. İşlem sonrası derhal sosyal hayatına dönüş yapan Uğurcan Özer ve Cihantimur, bugün beraber Zahide Yetiş’le programına konuk oldular.

Sargısız, acısız ve pratik bir uygulama

Cihantimur canlı yayında şunları söyledi:” Uğurcan gibi genç arkadaşlarımız estetik olamaz diye bir kural yok. Eğer sağlık açısından ve özellikle kişisel gelişim ve psikolojik açıdan çocukta ve gençte sorun yaratan bir durum varsa, müdahale edilebilir. Özellikle kepçe kulaklar çok küçük yaşlarda düzeltilebilir çünkü gelişimi 6 yaşında tamamlanan bir organdır. Uğurcan’a yarım saat içinde geliştirdiğim İple Kepçe Kulak estetiğini uyguladım. Acısız, pratik bir uygulama, Uğurcan yarın hemen antrenmanlarına başlayabilir.” Yayında kepçeliği düzelmiş kulaklarıyla bulunan Milli sporcu ise, herhangi bir acı hissetmediğinden ve işlemin son derece kısa bir sürede gerçekleşmiş olduğundan dolayı şaşkınlığını dile getirdi. Op. Dr. Bülent Cihantimur ayrıca Milli sporcuya ana sponsor bulana kadar yardımcı olacağı müjdesini verdi ve Uğurcan için sponsor olmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara da çağrı da bulundu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi