Ads Area

Rachel Araz Kiresepi Le Défilé Sahnesinde Türk Kadınını Temsil Etti

Rachel Araz Kiresepi; Helen Mirren, Eva Longoria, Aishwarya Rai, Camila Cabello, Doutzen Kroes ve Amber Heard gibi isimlerle birlikte aynı podyumda!

Paris Moda Haftası’nın resmi sponsoru L'Oréal Paris’in, kadın olmanın güzelliklerini kutladığı Le Défilé etkinliği, bu yıl üçüncü kez gerçekleştirildi.

Camila Cabello’dan Amber Heard’e, Eva Longoria’dan Doutzen Kroes’e, Liya Kebede’den Aja Naomi King’e, Andie McDowell’den Helen Mirren’e ve Aishwarya Rai gibi pek çok ismin yer aldığı defilede, anne olmaya hazırlanan Rachel Araz da podyumda yer aldı.


Güzellik dünyasının geleneksel buluşması L’Oréal Paris Le Défilé, bu yıl Paris'te Musée La Monnaie’de gerçekleşti. Üstelik bu yıl ilk defa bir Türk, Le Défilé podyumunda yer aldı. Anne olmaya hazırlanan ünlü marka danışmanı ve influencer Rachel Araz Kiresepi; dil, din, ırk, renk gözetmeksizin kadınları sadece kadın oldukları için kutlayan bu defilede oyunculardan, makyaj artistlerine, modellerden ve influencerlara güçlü kadın imajının temsilcileri ile bir araya geldi.

Paris’in kalbinde tüyleri diken diken eden bir defile!

Görkemli avlusuyla dikkat çeken Musée La Monnaie, 28 Eylül’de Le Défilé L’Oréal Paris’in cesur ve unutulmaz güzellik beyanına sahne oldu. L’Oréal Paris’in AMI, Atlein, Balmain, Cédric Charlier, Elie Saab, Etudes, Giambattista Valli, Karl Lagerfeld, Koche, Nicolas Lecourt Mansion, Olivier Theyskens ve Rokh gibi ikonik modaevleri ve yetenekli tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri, bu yılki Le Défilé L’Oréal Paris’e damga vurdu.

Paris’ten dünyaya: L'Oréal Paris makyaj tutkunlarını yeni trendlerle buluşturdu

L'Oréal Paris, Paris Moda Haftası’nın öne çıkan saç ve makyaj uygulamalarını herkesle paylaştı. Makyaj artisti Val Garland ve saç gurusu Stephane Lancien, L'Oréal Paris ürünleri ve yaratıcı uzmanlıklarıyla en yeni saç ve makyaj trendlerini uyguladı.

Rakamlarla Le Défilé L'Oréal Paris

40'tan fazla ülkede yayınlanan Le Défilé L’Oréal Paris etkinliğinde, 10 tasarımcı ve 32 uluslararası konuşmacı yer aldı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi
| Haber Yayınlatın | Tanıtım |
Bumerang - Yazarkafe