Ads Area

“Evdeki tahtama bütün tıbbi terimleri yazıyordum”

“Evdeki tahtama bütün tıbbi terimleri yazıyordum”

Her hafta ağırladığı sürpriz konuk sanatçılarla farklı konular hakkında samimi ve eğlenceli bir sohbete sahne olan, birbirinden sıra dışı soruların yer aldığı bölümlerle temponun hiç düşmediği Zorlu PSM’nin sevilen YouTube programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu genç oyuncu Aytaç Şaşmaz oldu!

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu genç ve yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz oldu. Son olarak ‘Baht Oyunu’ dizisinde ekranlarda izlediğimiz Aytaç Şaşmaz, kariyer yolculuğundan çalışma yöntemlerine, çocukluk anılarından kişisel deneyimlerine kadar hayatına dair her şeyi tüm samimiyetiyle paylaştı.

Programa girer girmez İbrahim Selim tarafından peş peşe sorulan sorulara cevap veren Aytaç  Şaşmaz, İbrahim Selim’in “Çocukken haylaz ama şeytan tüyü de olan bir çocukmuşsun. O günlerden bahsetmek ister misin?” sorusuna “Şöyle aslında lise zamanlarında üç kişilik bir grubumuz vardı. Ben daha çok okulun daha doğrusu öğretmenlere karşı saygılı ama öğrencilere karşı biraz daha haylazlık yapanıydım. Ama yani öyle çok haylazlığım oldu denemez, grubu kurtaran adamdım demek daha doğru olur.’’ yanıtını vererek sempatik tavırlarıyla stüdyodakileri kahkahalara boğdu.

“Evdeki tahtama bütün tıbbi terimleri yazıyordum”

Aytaç Şaşmaz, bir hayli neşeli girdiği programın devamında, programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim’in “Hekimoğlu dizisinden sonra arkadaşlarının sana semptomlarını anlattığı oldu mu?” sorusuna “Oldu. Hatta dizide oldukça teknik olan bazı tıbbi terimlerin rüyalarıma girdiği, sonrasında tekerlemeye dönüp arkadaşlarıma, aileme söylediğim de oldu. Yani oynarken bu bilgileri bilerek söylemem lazımdı ve bunların hepsini araştırıyordum. Zaten çekimlerden önce bir tane salonumuz vardı, orada iki saat hep beraber toplanıp prova yapıyorduk. Hatta evdeki tahtama bütün tıbbi terimleri yazıyordum; damara nasıl girilir, nasıl uygulanır filan diye araştırıyordum. Çünkü seyirciye bunları anlatıyorsun ve tüm kullandığın kısaltmalar konusunda oldukça açıklayıcı olmak zorundasın.” diyerek İbrahim Selim ve seyircileri çalışma yöntemi konusunda oldukça şaşırttı.

Programın beğeni toplayan “O mu, Bu mu?” bölümünde ise Cem Karaca’yı bir hayli beğenen Aytaç Şaşmaz’a sorulan “Birlikte 80’li yıllara zaman makinesi ile gitsen kiminle gidersin?” sorusuna karşı oyuncu hem meslektaşları ve arkadaşları hem de Hollywood yıldızları arasında kalarak eğlenceli anlar yaşattı. Aytaç Şaşmaz’a Meriç Aral’dan Damla Colbay’a, Timuçin Esen’den Hande Subaşı’na, Eren Vurdem’den Lily-Rose Depp’e, İdris Nebi Taşkan’dan Ariana Grande ve Anya Taylor-Joy’a kadar onlarca isim soruldu. İsimler arasında eğlenceli seçimler yapan oyuncu samimi yorumlarıyla herkesi güldürdü. 


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi