Ads Area

Hamam sahnesi izleyicilerin tepkisini topladı

Hamam sahnesi izleyicilerin tepkisini topladı
Ekran macerasına yeni başlayan Yalı Çapkını dizisindeki hamam sahnesi izleyicilerin tepkisini topladı. 

Hamamda çekilen gelin seçme sahnesinde oyuncu Beril Pozam'ın çıplak kaldığı anlar sosyal medyada gündem olurken "Bu devir nasıl böyle sahneler çekiliyor?" yorumları peş peşe yapıldı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden uyarlanan Star TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını, ilk bölümleriyle gündem oldu. Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Afra Saraçoğlu, Emre Altuğ, Beril Pozam, Mert Ramazan Demir gibi isimlerin yer aldığı yapımda ilk bölümdeki hamam sahnesi izleyicileri kızdırdı.

Hamam sahnesi izleyicilerin tepkisini topladı

HAMAMDA GELİN SEÇTİLER

Gelin seçmek için hamamda kızların havlularını çıkarıp inceleme yapılan anlarda kadın oyuncu Beril Bozam çırılçıplak kalıyor. Dizide kadınların vücutlarına bakılarak gelin olarak seçilmesi izleyicileri çileden çıkardı. Kısa sürede Twitter'da gündem olan sahne için "Yıl 2022 oldu verilen sahneye bak, rezillik" yorumu yapıldı.

Hamam sahnesi izleyicilerin tepkisini topladı

Yalı Çapkını dizisindeki hamam sahnesi izleyicileri çileden çıkardı

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa'yı kızdıran Ferit'in Gaziantep'ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa'nın en büyük gelini İfakat'in (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Gaziantep'te Korhan Ailesi'nin gelini olmaya uygun bulunan Suna'nın (Beril Pozam) isteme töreninde yaşanacak sürpriz ise hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

Hamam sahnesi izleyicilerin tepkisini topladı


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi