Ads Area

İbrahim Büyükak'ın yazıp yönettiği "Özür Dilerim" filmi

İbrahim Büyükak'ın yazıp yönettiği "Özür Dilerim" filmi

14 Nisan’da ilk kez Disney+’ta seyirciyle buluşacak ‘Özür Dilerim’ filminden ilk görüntüler bugün yayınlandı. Sevilen komedyen İbrahim Büyükak’ın yazıp yönettiği ve başrolü Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile üstlendiği ‘Özür Dilerim’den yayınlanan ilk tanıtım, eğlence ve macera dozu yüksek bir filmin geldiğinin sinyallerini veriyor. 

İSTANBUL, Türkiye – The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+, birçok yerli ve yabancı dizinin yanı sıra son dönemde yayınladığı yerli orijinal filmleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, İbrahim Büyükak’ın yazıp, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerini Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile paylaştığı filmin ilk tanıtımı yayınlandı. 14 Nisan’da izleyicilerle buluşmaya hazırlanan ve şimdiden seyirciye eğlencesi yüksek dakikalar vadeden ‘Özür Dilerim’in tanıtım videosunda, karakterlerin komik ve maceralı anlarına tanık olunuyor.

İbrahim Büyükak’ın Erkin’i, Oğuzhan Koç’un kardeşi Koray’ı ve Gizem Karaca’nın da Erkin’in eski nişanlısı Merve’yi canlandırdığı filmde Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş gibi usta ve genç oyuncular onlara eşlik ediyor. 

İbrahim Büyükak'ın yazıp yönettiği "Özür Dilerim" filmi
Bir deniz fenerinde bekçi olan Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında yapayalnız yaşamaktadır. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin ölüm haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek çözümü özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar. 

İzleyiciye eğlenceli anlar yaşatacak orijinal film ‘Özür Dilerim’ 14 Nisan Cuma günü sadece Disney+’ta…

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi