Ads Area

‘Dünyayla Benim Aramda’ Bu bir aşk hikayesi değil, ilişki hikayesi…

‘Dünyayla Benim Aramda’nın ön gösterimi gerçekleşti

The Walt Disney Company'nin dijital yayın platformu Disney+’ın Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger’i buluşturduğu yeni orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’nın ön gösterimi gerçekleşti. İlginin yoğun olduğu gecenin ardından dizi bugün 2 bölümüyle birden sadece Disney+’ta seyirci ile buluşuyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Pınar Bulut’un güçlü kaleminin Hülya Gezer rejisiyle buluştuğu Disney+’ın yeni orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’nın ön gösterimi gerçekleşti. Oyuncuları ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken ‘Dünyayla Benim Aramda’, ön gösteriminde izleyenlerden büyük beğeni topladı. Gecede dizinin oyuncuları basının karşısına geçerek yapımla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Dünyayla Benim Aramda’nın hepimiz için büyük önemi var. Çok çalıştığımız ve her anından da çok keyif aldığımız bir süreç geçirdik. Dizimizi izleyenlerin 8 bölümlük hikaye boyunca kendi hayatlarından kesitler bulacağına inanıyoruz. Bu bir aşk hikayesi değil, ilişki hikayesi… Projemizi artık izleyicilerimize emanet ediyoruz.”

Yayın günü uzun süredir heyecanla beklenen dizi bugün ilk iki bölümüyle Disney+’ta seyirci ile buluşuyor. Başrollerinde yer alan Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger ile İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor’un kadrosunda yer aldığı ‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Etiketler

Top Post Ad

Below Post Ad

Önizle
Sosyal Sorumluluk Projesi